MHP OSMANLI TEŞKİLATI

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MHP OSMANLI TEŞKİLATI

Milliyetçi Hareket Partisi Sincan İlçesi Osmanlı Teşkilatı

DR.YÜCE ATTİLLA DEMİRCİ VE PROJELERİ

HACI YUSUF TOSUN
    HACI YUSUF TOSUN
    SİTE KURUCUSU
    SİTE KURUCUSU

Erkek

DR.YÜCE ATTİLLA DEMİRCİ VE PROJELERİ Empty DR.YÜCE ATTİLLA DEMİRCİ VE PROJELERİ

Mesaj tarafından HACI YUSUF TOSUN Çarş. Mart 04, 2009 7:55 pm

DR.YÜCE ATTİLLA DEMİRCİ VE PROJELERİ Aday
    MHP’den Sincan belediye başkan adayı olarak sizlerinde desteğiyle çıktığım bu yolda huzurunuzdayım.

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunuyum. 12 yıldır Sincan’da sizlere hizmet ediyorum. Sincan Devlet Hastanesi’nde Başhekim Yardımcılığı görevinde bulundum. Milletvekili seçimlerinde MHP’den milletvekili aday adayı olmak için, devlet hastanesindeki görevimden ayrıldım. 15 yıllık hekimim, Sincan’ın değişik bölgelerinde, köylerinde çalıştım ve ücretsiz sağlık taramaları yaptım. Bir önceki dönemde AHİD Yönetim Kurulu üyesiydim. Şimdi de bu hizmetlerimin dışında, Sincan’a hizmet verebilmek için MHP’den Sincan Belediye başkan adayıyım.

SİNCAN OTEL KENTTEN MODERN KENTE DÖNÜŞMELİDİR.

Şimdiye kadar Sincan hak ettiği güzelliklere maalesef ulaşamadı. Sincanlı ve Sincan hak ettiği yeri; sevgiyle, akılla ve üstün cesaretiyle kıracaktır. Kendimin de içinde yaşadığım Sincan’ın hayallerimde yaşattığım güzel, modern, çağdaş tüm Türkiye’nin ve hatta dünyanın gıptayla bakacağı, Türkiye’nin başkenti, Ankara’nın gözde ilçesi yapmaktır. Hayal ettiğim bir Sincan’ı meydana getirmek için; yola çıkmış olduğum ben ve ekip arkadaşlarım, plan, proje, tecrübe, vizyon ve kararlılığa sahibiz. Her şeyden önemlisi bu çalışmaları yaparken siz değerli, Sincan halkının görüşlerini, fikirlerini de alarak Projelerimizi hayata geçirmek önceliğimiz olacaktır.

Sincan, Sincan’ı sahiplenenlerindir” ilkesi ile ben ve arkadaşlarım en önemlisi, Sincan da yaşayan, siz değerli vatandaşlarımızın da bu ilkeyi benimseyeceğine olan inancım tamdır. Tek gayemiz Sincan için çalışmaktır. Sincan’a belediye başkanı olacak kişi koltuk makam heveslisi değil, Sincan’ın ve Sincan’lının belediye başkanı olmalıdır. Sincan’ın içinden biri olmalıdır.

Ben ve ekip arkadaşlarım değerli Sincan halkının da desteğiyle Sincan’lıya ve Sincan’a layık olan en iyi hizmeti sunacağım. Bunu yaparken de din, mezhep, parti ve hiçbir ayrım yapmadan, seçildiğim gün parti rozetimi çıkartarak, Sincan halkının tamamına hizmet edeceğim.

Bir yere değil, her yere hizmet

Tüm Sincan halkının ve sizlerinde desteğini bekler, Oylarınıza talibim. Siz değerli Sincan halkının da desteği ile Sincan’ın modern ve çağdaş bir ilçe olacağını tüm Türkiye’ye göstereceğim.

Güzel ve yaşanabilir bir Sincan için hep birlikte el ele. Gayret bizden Teşvik ve destek sizden Takdir Yüce Allah’tan dır.

Selam ve saygılarımla…

SİZLERİ VE SİNCANIMIZI ÇOK SEVİYORUM.

Dr. Yüce Atilla DEMİRCİ
    MHP SİNCAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 7:07 am